Archiwa Zabiegi hi-tech - newYOU Clinic
7 lipca, 2022

ONDA Deka – redukcja tłuszczu i cellulitu

Onda to nowatorskie urządzenie marki Deka, które redukuje tkankę tłuszczową i cellulit . W newYOU Clinic w Zgierzu możemy Państwu zaprezentować najlepsze sprzęty medycyny estetycznej, a jednym z nich jest właśnie urządzenie Onda, które zdobyło nagrodę ,,Innowacje LNE” przyznaną przez magazyn LNE w 2018 roku. Jest to najnowszy sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową który pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i wyjątkowo komfortowo dla Pacjenta.
17 marca, 2022

Endermologia Alliance LPG

Endermologia Alliance LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.
17 marca, 2022

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 to zabieg ułatwiający dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz pobudzający skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl