Manicure Stylizowany | Zgierz | Manicure Hybrydowy dla Ciebie

Manicure Hybrydowy

Kto wykonuje zabieg?

stylistka paznokci
kosmetolog

Czas trwania zabiegu

90 min

Wymagana liczba zabiegów

1 zabieg


Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czym jest Manicure Hybrydowy i jak długo utrzymuje się efekt?

Manicure hybrydowy, polega na nałożeniu na naturalną płytkę cienkiej warstwy koloru (połączenie żelu i lakieru), który następnie utwardza się w lampie UV. Metoda rewelacyjnie zastępuje malowanie paznokci zwykłym lakierem, który szybko odpryskuje i przeważnie długo schnie. Hybryda, potoczna nazwa metody, jest od razu utwardzona i sucha po zakończonym zabiegu u kosmetyczki. Efekt zadbanych paznokci utrzymuje się do 21 dni.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną mieć ładne i zadbane paznokcie u rąk i stóp.


Przeciwwskazania

  • grzybica paznokci i okołopaznokciowa
  • drożdżyca w obrębie pola zabiegowego
  • brodawki paznokciowe
  • egzema, stany zapalne, ropne, alergiczne
  • infekcje paznokci i ich okolic
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego

Manicure hybrydowy w Zgierzu

Piękne paznokcie wymagają sporo pracy – usuwanie skórek, nadawanie idealnego kształtu, polerowanie płytki, wreszcie malowanie. Ale zwyczajne lakiery zazwyczaj nie dają takiego efektu, jakiego oczekujesz, a przynajmniej nie są gwarancją jego trwałości. Stąd nasza propozycja – zapisz się na manicure hybrydowy. Stylizowany na każdą imprezę lub klasyczny na co dzień.

Zapomnij o pracochłonnej pielęgnacji dłoni. Zafunduj sobie chwile relaksu w naszym salonie. Zabiegi na paznokcie są nie tylko upiększające, ale też zapewniają przyjemne wytchnienie od codzienności.

Manicure – stylizacja pięknych paznokci

Twoje paznokcie mogą wyglądać na zadbane i świeże bez względu na to, gdzie pracujesz i ile czasu poświęcasz na codzienną pielęgnację. Staranna stylizacja nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd płytki paznokci, ale i całej dłoni. W dodatku ma wielką moc – może sprawiać, że palce wyglądają na smuklejsze niż w rzeczywistości a wakacyjna opalenizna jest bardziej podkreślona.

Oferujemy manicure hybrydowy dla pań i dla panów – możemy uzyskać bardzo naturalny efekt zadbanych paznokci na wszystkich dłoniach!

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl