Manicure Klasyczny | Zadbaj o Paznokcie | newYOU Clinic | Zgierz

Manicure Klasyczny

Kto wykonuje zabieg?

stylistka paznokci
kosmetolog

Czas trwania zabiegu

45 min

Wymagana liczba zabiegów

1 zabieg


Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czym jest Manicure Klasyczny i jak długo utrzymuje się efekt?

Manicure klasyczny, polega na skróceniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy i nakładamy oliwkę nawilżającą. Efekt zadbanych paznokci utrzymuje się do 7 dni.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną mieć ładne i zadbane paznokcie u rąk i stóp.


Przeciwwskazania

  • grzybica paznokci i okołopaznokciowa
  • drożdżyca w obrębie pola zabiegowego
  • brodawki paznokciowe
  • egzema, stany zapalne, ropne, alergiczne
  • infekcje paznokci i ich okolic
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego

Manicure klasyczny w Zgierzu

Piękne i zadbane dłonie przy minimum wysiłku? Manicure klasyczny wykonany przez doświadczoną stylistkę  pozwoli Ci cieszyć się wyjątkowo estetycznymi paznokciami, które są nie tylko ładne, ale też wzmocnione na wypadek jakichkolwiek uszkodzeń. Podaruj sobie chwilę przyjemności. W naszym salonie dbamy nie tylko o wygląd klientek, ale też o ich samopoczucie, abyś po przekroczeniu progu czuła się wyjątkowo, a uśmiech nie schodził z Twoich ust!

Usługa manicure klasyczny do minimum ogranicza używanie środków chemicznych. Cała sztuka polega na odpowiednim opiłowaniu paznokci, nadaniu im ładnego kształtu, nawilżenia przy pomocy oliwki bogatej w witaminy i składniki odżywcze. Do tego usunięcie skórek i delikatny masaż. Paznokcie po zabiegu przygotowawczym malujemy na dowolny kolor – od klasycznych czerwieni, przez energetyzujące neony, aż po elegancką czerń.

Serdecznie zapraszamy na manicure klasyczny do newYOU Clinic. Osobą odpowiedzialną za wykonanie zabiegu jest doświadczony kosmetolog, dlatego możesz być pewna, że wszystko przebiegnie profesjonalnie i bezpiecznie.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl