Gabinet Kosmetyczny w Zgierzu | Zabiegi Masażu, Endermologia

Zabiegi

Konsultacja i przygotowanie do zabiegu

Nowoczesna medycyna estetyczna i działanie najnowocześniejszych laserów na świecie potrafi zatrzymać a nawet cofnąć wskazówki biologicznego zegara, zapewniając ci parę dodatkowych lat młodości i zadowolenia z siebie. W newYOU Clinic zapraszamy Cię na wstępną konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub kosmetologa podczas, której zostanie przygotowany dla Ciebie pełen plan zabiegów dostosowanej do Twoich potrzeb.

Na czym polega konsultacja w newYOU Clinic?

Dla Nas najważniejszy jest człowiek. To pacjent ma się czuć zadowolony z efektu Naszej pracy i żeby tak było pierwszym podstawowym punktem w newYOU Clinic jest szczegółowa konsultacja. Nie musisz wiedzieć na jaki zabieg się zdecydować – to Nasi lekarze są od tego . Tu z pomocą służy Nasza recepcjonistka Marta, która z przyjemnością pomoże w umówieniu wizyty w dogodnym dla Ciebie terminie. Kiedy przyjdziesz na konsultację opowiesz Nam szczegółowo o swoim problemie czy potrzebie polepszenia własnego ciała czy twarzy. Oferujemy szereg zabiegów, które mogą Ci pomóc osiągnąć efekt o którym marzysz.

W naszej klinice konsultacje wstępne prowadzi lekarz medycyny estetycznej lub kosmetolog którzy potem sami wykonują zabiegi. Gwarantujemy ci w ten sposób ciągłość i konsekwencję w zabiegach bo chcemy abyś czuł się komfortowo a zarazem dyskretnie. Są to najlepsi specjaliści w branży, z ogromny doświadczeniem i mnóstwem dyplomów oraz certyfikatów potwierdzających ich najwyższe kompetencje.

Ile trwa konsultacja?

Konsultacja trwa 30 min. i jest darmowa.

Do Twojej dyspozycji jesteśmy przed zabiegiem jak i również po zabiegu. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi Klienta. Jesteśmy dla Ciebie - gotowi spełniać Twoje potrzeby piękna.

Medycyna Estetyczna


Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa to doskonały koncentrat komórkowy, który w naturalny sposób rewitalizuje i odbudowuje skórę, a także wzmacnia włosy i zapobiega ich wypadaniu.

Czytaj więcej

Osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej stosowanych w walce z procesami starzenia się skóry oraz leczenia zmian chorobowych.

Czytaj więcej

Aminokwasowa terapia zastępcza – Jalupro

Linia produktów Jalupro została stworzona, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia się. Doskonałe rezultaty terapii potwierdzają przeprowadzone przez włoską firmę Professional Dietetics badania naukowe, które dowiodły, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym wspierają proces bio-rewitalizacji.

Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa twarzy

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej stosowanych w walce z procesami starzenia się skóry oraz leczenia zmian chorobowych.

Czytaj więcej

Kwas hialuronowy – wypełniacz

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry...

Czytaj więcej

Mezoterapia igłowa ciała

Mezoterapia igłowa skóry ciała jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej stosowanych w celu redukcji mankamentów skóry ciała, leczenia zmian chorobowych oraz ich profilaktyki.

Czytaj więcej

Peelingi medyczne

Peelingi medyczne już kilka lat temu zyskały sobie ogromne uznanie Pacjentów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują one szybkie efekty, działają głęboko i nie wymagają kuracji pozabiegowej.

Czytaj więcej

Toksyna botulinowa

Podanie botoksu - toksyny w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek w danej okolicy prowadzi do zablokowania impulsów między nerwami a mięśniami.

Czytaj więcej

Laseroterapia


HARMONY XL PRO – Dye-VL

Fotoodmładzanie Alma Harmony XL Pro Dye-VL to nowoczesny zabieg kosmetologii estetycznej poprawiający wygląd starzejącej się skóry. Zabieg ten polega na naświetlaniu skóry twarzy, dekoltu czy grzbietów rąk specjalnym rodzajem światła lasera.

Czytaj więcej

HARMONY XL PRO – FRESH LIPS

Zabieg Fresh Lips to zabieg odmładzający usta wykonywany przy użyciu Lasera Alma Harmony XL Pro Clear Lift.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie tatuażu

Głowica High Power Q-Switch 1064/532 nm to jeden z elementów nowoczesnej platformy laserowej Alma Harmony PRO służąca do usuwania tatuażu.

Czytaj więcej

HARMONY XL PRO – ClearLift

Laser Harmony XL ClearLift to najbardziej wszechstronny, z dostępnych na rynku, laserowy zabieg odmładzający.

Czytaj więcej

Laserowe zamykanie naczynek i rumienia

Zamykanie naczynek laserem Alma Harmony zalecane jest osobom borykającym się z tzw. pajączkami na twarzy, rumieniem oraz różnego typu przebarwieniami.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie przebarwień

Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia powodującego powstawanie na ciele ciemnych plamek, zwanych przebarwieniami.

Czytaj więcej

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Soprano Titanium to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę).

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie rozstępów

Promień lasera dociera do komórek skóry, niszcząc zdegenerowane włókna kolagenowe i elastynowe budujące rozstępy, jednocześnie stymulując komórki skóry do odbudowy włókien prawidłowych.

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie blizn

Blizny to zmiany skórne powstałe na skutek głębokiego uszkodzenia lub przerwania ciągłości skóry. Ubytek w skórze właściwej zostaje zastąpiony tkanką łączną włóknistą.

Czytaj więcej

Laserowe leczenie trądziku

Laser działający Harmony XL PRO przeznaczony do leczenia trądziku, to jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu dostępnych w Polsce.

Czytaj więcej

Zabiegi hi-tech


Endermologia medyczna

Endermologia medyczna to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.

Czytaj więcej

Mezoterapia mikroigłowa 4.0

Mezoterapia mikroigłowa 4.0 to zabieg ułatwiający dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz pobudzający skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.

Czytaj więcej

Kosmetologia Estetyczna


Eksfoliacja kwasami Peel Mission

Eksfoliacja kwasami ma na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry w celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, plamy, łojotok, rozszerzone pory.

Czytaj więcej

Medyczne wodorowe oczyszczanie twarzy

Wieloetapowe oczyszczanie skóry. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Czytaj więcej

Masaże i fizjoterapia


Masaż kobido lift plus taping

Masaż twarzy kobido to japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Często mówi się o tym masażu, że to lifting bez skalpela.

Czytaj więcej

Masaż leczniczy pleców/ciała

Masaż może być nie tylko przyjemny, ale i przede wszystkim wskazany dla naszego zdrowia. Warto jednak wiedzieć, że masaż relaksacyjny i leczniczy to dwie, zupełnie odmienne kwestie. Ten drugi nie zawsze będzie odprężający, niekiedy nawet wiąże się z bólem, jednak poprawia komfort życia.

Czytaj więcej

Masaż klasyczny pleców/ciała

Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet, stąd ogromne zainteresowanie tą techniką praktycznie na całym świecie. Przede wszystkim masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Masaż klasyczny ma nas nie tylko zrelaksować ale także pobudzić.

Czytaj więcej

Masaż relaksacyjny pleców/ciała/twarzy

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie.

Czytaj więcej

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami to jeden ze sprawdzonych sposób radzenia sobie ze stresem oraz poprawy samopoczucia i ogólnej kondycji, przede wszystkim kondycji psychicznej.

Czytaj więcej

Masaż stóp

Masaż stóp to wielka chwila relaksu. Warto z niego systematycznie korzystać, ponieważ stopy są niezwykle ważną częścią ciała i wyjątkowo narażoną na obciążenie.

Czytaj więcej

Masaż drenujący nóg/ciała

Jest to masaż uciskowy, który zalecany jest szczególnie w czasie tzw. obrzęków limfatycznych. Jego zadaniem jest usprawnienie pracy układu limfatycznego, jak również krwionośnego.

Czytaj więcej

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy - Vagheggi


Zabieg Emozioni Plus- marka Vagheggi

Emozioni Plus to zabieg , który dba o wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Zabezpiecza naczynia włosowate i kontroluje proces utleniania w celu przywrócenia ogólnego komfortu i doskonałego samopoczucia skóry.

Czytaj więcej

Zabieg Intense – marka Vagheggi

Zabieg Intense przywraca prawidłową komunikację pomiędzy nerwami i fibroblastami, chroniąc komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się, chroni skórę przed zanieczyszczeniami oraz zwalcza skutki cyfrowego starzenia się skóry.

Czytaj więcej

Zabieg Rehydra – marka Vagheggi

Rehydra to zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry, głównie skierowany do skóry suchej i normalnej, oraz wymagającej dodatkowego nawilżenia.

Czytaj więcej

Zabiegi na dłonie i stopy


Manicure Klasyczny

Manicure klasyczny, polega na skróceniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu cążkami narośniętych na płytkę skórek.

Czytaj więcej

Manicure Hybrydowy

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czytaj więcej

Metoda żelowa / akrylowa

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czytaj więcej

Pedicure klasyczny

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czytaj więcej

Pedicure hybrydowy

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czytaj więcej
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl