Dietetyk Zgierz | Program Schudnij Zdrowo ze Swoją Głową

Program „Schudnij zdrowo ze swoją głową”


Nasz Program składa się z 3 miesięcy walki z nadwagą – tak – 3 miesiące wystarczą abyś mógł/mogła nauczyć się jeść wg określonych wskazówek. Nasza współpraca polega na cotygodniowym spotkaniu w gabinecie podczas którego mówimy sobie szczerze o Waszym samopoczuciu. Ciało i głowa muszą iść w parze – to jest pierwszy klucz do sukcesu. Wizyta obejmuje ważenie i mierzenie postępów sylwetkowych i zdrowotnych, dzięki czemu zarówno Państwo jak i Nasz dietetyk widzą efektywność stosowanego nowego trybu życia. Nie chodzi Nam o dokładne diety po których zakończeniu wracamy do starej wagi. My chcemy czegoś więcej- chcemy nauczyć Was jak jeść aby czuć się dobrze w swoim ciele a nie czuć się jakby Nasze ciało było odrębną jednostką.

Odchudzanie? Tylko pod kontrolą dietetyka - Zgierz

Nie zliczysz, ile razy przechodziłeś na dietę, obiecując sobie solidnie , że ograniczysz jedzenie kalorycznych potraw, a z innych całkiem zrezygnujesz? A może to pierwszy raz, kiedy myślisz o konsultacji z dietetykiem? Bez względu na to, jaka jest Twoja przeszłość i co Cię motywuje, zapraszamy do współpracy!

W Zgierzu ruszył właśnie program dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale nie tylko. Nasza propozycja jest dla tych, którzy szukają sensu w odchudzaniu, chcą zrozumieć, na czym polega ten proces i czerpać prawdziwą przyjemność z przemiany swojego życia i rezygnacji z niezdrowych nawyków.

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta obejmuje przeprowadzenie dokładnego i szczegółowego wywiadu żywieniowego. W ten sposób Nasz dietetyk może poznać pacjenta, zapytać go co lubi bardziej a co mniej , ile czasu poświęca na ruch i na swoje przyjemności . Pierwsza wizyta to tak naprawdę zapoznanie się wzajemne i pierwszy krok do zmiany swojego życia . Nasz dietetyk wykona analizę składu ciała oraz szczegółowo omówi te wyniki. Na koniec ustalacie państwo swój cel i od pierwszej wizyty zaczynamy wspólnie działać!

Dlaczego warto odwiedzić dietetyka w Zgierzu?

Zbilansowana dieta to ważny, jeśli nie najważniejszy element każdego programu odchudzającego. Trudno stracić kilogramy, gdy stale podjada się chipsy, słodycze, pije gazowane napoje. Nie tylko to jest problemem. Często jemy w pośpiechu, zapominamy o niektórych posiłkach, decydujemy się na żywność wysoko przetworzoną. To kolejne błędy na długiej liście tych popełnianych przez osoby próbujące schudnąć. Oczywiście bezskutecznie.

Dietetyk przede wszystkim rozpozna, na czym polega Twój problem. Ustali, jaki masz metabolizm, dopasuje posiłki do Twojej aktualnej wagi i wagi docelowej, jaką chcesz uzyskać, w dodatku skupi się na edukacji, abyś wiedział, dlaczego należy postąpić w ten, a nie inny sposób.

Program obejmuje:

  • 4 spotkania w miesiącu, czas każdej wizyty to 45 min.

Cena 399zł / 1 miesiąc

Spróbuj metody, o której wcześniej może nawet nie pomyślałeś. Zamiast kolejnych głodówek, czy diet cud z Internetu, wybierz się na konsultacje z dietetykiem w Zgierzu. Zgłoś swój udział w programie „Schudnij zdrowo ze swoją głową”. Odkryj nowe możliwości zmiany swojego ciała, ale też stylu życia. A jeśli zapragniesz kompleksowej przemiany, oprócz dietetyka odwiedź też kosmetologa i skorzystaj z zabiegów przyspieszających redukcję tkanki tłuszczowej.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl