Aminokwasowa terapia zastępcza-Jalupro | newYOU Clinic | Zgierz

Aminokwasowa terapia zastępcza - Jalupro

Kto wykonuje zabieg?

Lekarz

Czas trwania zabiegu

30-45 min

Wymagana liczba zabiegów

2-3 zabiegów


Linia produktów Jalupro została stworzona, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia się. Doskonałe rezultaty terapii potwierdzają przeprowadzone przez włoską firmę Professional Dietetics badania naukowe, które dowiodły, że aminokwasy w połączeniu z kwasem hialuronowym wspierają proces bio-rewitalizacji.

Na czym polega zabieg?

Przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.

Przebieg zabiegu:

Preparat podany jest drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii). Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.


Efekt zabiegu:

Wypełnienie drobnych zmarszczek, natychmiastowy efekt nawilżenia, poprawa gęstości i elastyczności skóry, długotrwała stymulacja receptorów w komórkach skóry.


Jak często powtarzać zabieg?

Celem uzyskania optymalnego efektu zaleca się zastosowanie początkowego cyklu 2-3 zabiegów co 10-30 dni, a następnie w razie potrzeby zabiegów podtrzymujących co 2-3 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu
  • ciąża, laktacja
  • tendencja do powstawania przyrosłych blizn/keloidów
  • zaostrzenie chorób autoimmunologicznych takich jak: RZS, toczeń układowy, choroba Hashimoto, autoimmunologiczne zapalenia naczyń, wątroby
  • występowanie objawów infekcji ogólnej w dniu wykonywania zabiegu np. w obrębie przewlekłych stanów zapalnych zatok, uzębienia
  • choroby nowotworowe – pacjent może być zakwalifikowany do zabiegu, jeśli minęło 5 lat od zakończenia leczenia, a w przypadku raka sutka z uwagi na możliwość występowania późnych przerzutów 7 lat

Wskazania do zabiegu

  • zmarszczki, w tym okolicy oka, czoła, gładzizny
  • utrata jędrności skóry
  • bliny potrądzikowe
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl