Masaż Kobido | Zgierz Łódź | newYOU Clinic | Przyjemny Rytuał

Masaż kobido lift plus taping

Kto wykonuje zabieg?

masażysta/fizjoterapeuta

Czas trwania zabiegu

30-60 min

Wymagana liczba zabiegów

1-3 zabiegów


Masaż twarzy kobido to japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Często mówi się o tym masażu, że to lifting bez skalpela.

Czym jest masaż kobido?

Kobido jest to szczególna forma masażu. Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Podobnie jak tradycyjny masaż wykonuje się go na powierzchni twarzy.


Jak wygląda zabieg?

Masaż Kobido wykorzystuje różnego rodzaju chwyty, które maja za zadanie podniesienie owalu twarzy, zmniejszenie napięcia mięśni, a przede wszystkim lifting twarzy! Wykonywany jest masaż na sucho, który ma na celu dojście do głębszych warstw skóry i tkanek oraz masaż na mokro, gdzie wykonujemy już bardziej przyjemne ruchy. Podczas masażu naklejamy specjalne taśmy, które pomogą w podtrzymaniu efektu zabiegu. Taśmy możemy nakleić, bądź ominąć ten etap.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Kobido jest świetną opcją dla tych, którzy chcą mieć całkowitą, relaksującą sesję połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy". To również idealny zabieg dla osób cierpiących na migreny.


Jak często powtarzać zabieg?

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po masażu. Chcąc uzyskać spektakularny efekt liftingu masaż ten powinien być wykonywany 1-2x w tygodniu w serii nawet do 8 zabiegów- w zależności od stanu skóry. Masaż kobido nie tylko działa liftingująco, ale także korzystanie wpływa na stan skóry. Jeśli chcemy się zrelaksować, a także odżywić skórę twarzy, masaż wykonujemy regularnie przynajmniej 1x w tygodniu.


Przeciwwskazania

  • temperatura
  • stany zapalne skóry
  • rany lub otarcia
  • nieleczone nadciśnienie tętnicze
  • opryszczka
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl