Masaż Stóp | Chwila Relaksu w newYOU Clinic | Zgierz

Masaż stóp

Kto wykonuje zabieg?

masażysta/fizjoterapeuta

Czas trwania zabiegu

30 min

Wymagana liczba zabiegów

1-3 zabiegów


Masaż stóp to wielka chwila relaksu. Warto z niego systematycznie korzystać , ponieważ stopy są niezwykle ważną częścią ciała i wyjątkowo narażoną na obciążenie.

Czym jest masaż stóp?

Masaż stóp niewątpliwie jest niezwykle bardzo korzystny dla zdrowia i warto regularnie go wykonywać. Ma pozytywny wpływ na same stopy i zapewnia mnóstwo relaksu.


Jak wygląda zabieg?

Podczas masażu stóp wykonujemy różnego rodzaju techniki, które mają na celu odpreżyć, ale także zadziałać zdrowotnie na stopy. Wykonujemy głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski, a także masujemy wokół stawu skokowego i łydkę. Masaż wykonujemy na naturalnej oliwce, która bardzo efektywnie nawilży skórę.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Wiele korzyści przynosi ludziom starszym cierpiącym na bóle reumatyczne, bóle kręgosłupa, nerwobóle, bezsenność oraz wiele innych dolegliwości. Jest także rewelacyjny dla ludzi młodych, którzy próbując sprostać wyzwaniom współczesnej cywilizacji cierpią z powodu stresu i depresji.


Jak często powtarzać zabieg?

Masaż stóp powinno się wykonywać w momencie ciężkiego stresu, kiedy mamy za wiele na głowie, a chcemy na chwilę odpłynąć i się rozluźnić. Masaż ten również korzystanie wpływa na układ krwionośny, układ limfatyczny oraz na rozluźnienie mięśni, dlatego jeśli tylko czujesz się obolały i zmęczony zapraszamy na chwile relaksu.


Przeciwwskazania

  • ciąża zagrożona
  • ciężkie infekcje przebiegające z gorączką
  • złamania
  • uszkodzenia stóp
  • choroby wymagające leczenia chirurgicznego
  • grzybica stóp
  • stany zapalne naczyń żylnych i układu limfatycznego
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl