Zespół | newYOU Clinic medycyna estetyczna | Zgierz Łódź | 501 125 135

Poznaj Nasz Zespół

Laser czy strzykawka nic nie zdziała bez ręki profesjonalisty.

Każdy jest wyjątkowy i zasługuje na to, co najlepsze. W newYOU Clinic budujemy swoją reputację w oparciu o indywidualne podejście do potrzeb pacjentów, a także najwyższe standardy w zakresie opieki przed i po zabiegowej. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejsze urządzenia, bo wiemy że tylko dzięki urządzeniom wysokiej klasy i najlepszym specjalistom osiągniemy efekty o których marzą Nasi pacjenci. Każdy człowiek jest piękny a my nie jesteśmy po to aby zmieniać Was tylko po to aby wydobyć i podkreślić to piękno.

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W newYOU Clinic mamy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii . Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko- w newYOU Clinic doskonale wiemy jak go stosować.

Dział medycyny estetycznej: dr Blanka Stefańska-Kornicka - lekarz medycyny estetycznej

dr Blanka Stefańska-Kornicka - lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Specjalizuję się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz w mezoterapii igłowej. Do dziedziny tej podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Cenię sobie szczegółowe konsultację w celu zaproponowania najlepszego zabiegu dla mojego Pacjenta. Do zabiegów podchodzę z niezwykłą sterylnością i dokładnością. Prywatnie jestem miłośniczką nauki tańca.

Dział medycyny estetycznej : dr Kinga Balińska-Wilk - chirurg, lekarz medycyny estetycznej

dr Kinga Balińska-Wilk - chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam kierunek lekarski na Wydziale Wojskowo- Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studia podyplomowe z medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. W swojej pracy skupiam się na holistycznym podejściu do pacjenta. Potrzeby każdego pacjenta traktuję indywidualnie, ponieważ w pierwszej kolejności zależy mi na zrozumieniu istoty problemów i oczekiwań, dzięki czemu mogę zaproponować odpowiednią terapię. Specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej i osocza bogatopłytkowego. Na codzień pracuję w Oddziale Chirurgii Ogólnej w WSS im. M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu, gdzie wykonuję operacje chirurgiczne. W New You Clinic oferuję chirurgiczne wycinanie zmian skórnych. Zarówno w pracy szpitalnej, jak i w klinice medycyny estetycznej cenię sobie pracę w oparciu o budowanie zaufania na linii pacjent-lekarz. Co najczęściej sprawia mi radość? Uśmiech i zadowolenie moich pacjentów! Prywatnie miłośniczka podróży po świecie ❤️

Dział kosmetologii : Martyna Adamik - kosmetolog

Martyna Adamik - kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia jest dla mnie nie tylko pracą, ale także ogromną pasją. W swojej pracy skupiam się na holistycznym podejściu do potrzeb pacjentów, stawiam na terapie łączone oraz edukację w zakresie odpowiedniej pielęgnacji domowej. W newYOU Clinic zajmuję się zabiegami zarówno na ciało jak i na twarz. Prywatnie pasjonuję się rysunkiem i jestem posiadaczką kotki Heli.

Dział kosmetologii: Paulina Łyjak - kosmetolog

Paulina Łyjak - kosmetolog

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Mam 10-letnie doświadczenie w zawodzie, co pozwala mi kompleksowo zaopiekować się pacjentem. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało. Prywatnie jestem mamą trzylatka i uwielbiam aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Dział kosmetologii: Idalia Karazim-Walczak - kosmetolog

Idalia Karazim-Walczak - kosmetolog

Swoje wykształcenie zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale farmaceutycznym, uzyskujac tytuł magistra kosmetologii. Specjalizuje się w laseroterapii oraz zabiegach mezoterapii mikroigłowej i igłowej. Największą satysfakcję sprawiają mi efekty zabiegów oraz zadowolenie klienta. Systematycznie poszerzam swoją wiedzę na licznych sympozjach i konferencjach. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i pasjonatka tańca brzucha.

Dział kosmetyczny : Daria Strupińska - kosmetolog, stylistka paznokci

Daria Strupińska - kosmetolog, stylistka paznokci

Jestem magistrem kosmetologii i stylistką paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Studia ukończyłam na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych szkoleniach. W newYOU Clinic zadbam o Wasze dłonie, stopy oraz brwi i rzęsy. Zajmuje się również depilacją laserową oraz zabiegami na ciało. Prywatnie uwielbiam sport a szczególnie treningi jazdy konnej.

Dział kosmetyczny : Patrycja Siemiątkowska - kosmetolog, stylistka paznokci

Patrycja Siemiątkowska - kosmetolog, stylistka paznokci

Studia I stopnia ukończyłam na Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Zabiegi w klinice, które są moja domeną to stylizacja paznokci oraz wszelkie zabiegi na ciało. Posiadam 4-letnie doświadczenie kosmetyczne. Wciąż się rozwijam poprzez uczesnictwo w szkoleniach i konferencjach. To na czym mi szczególnie zależy to zadowolenie moich klientek a dokładność i prezycja połączona z efektem wizyalnym w moich stylizacjach to coś, co jest dla mnie szczególnie ważne. A prywatnie, prywanie jestem miłośniczką zwierząt, w szczególności kotów, które dają mi ukojenie po pracy.

Dział masażu i fizjoterapii: Maja Błaszczyk - masażystka/fizjoterapeutka

Maja Błaszczyk - masażystka/fizjoterapeutka

Z zawodu jestem fizjoterapeutką, a w czasie wolnym gram w piłkę siatkową, dlatego wiem, jak ważna jest odpowiednia regeneracja, rozluźnienie tkanek i niwelowanie bólu. Będąc fizjoterapeutką znam każdy element ciała, a moim celem jest dążenie do poprawy witalności i samopoczucia klienta, dlatego w salonie newYOU Clinic zajmuję się głównie masażami, zarówno tymi leczniczymi, jak i relaksacyjnymi. Sprawię, że po zabiegu będziesz odprężona, zrelaksowana i szczęśliwa. Satysfakcję sprawia mi, uśmiech klienta po zabiegu i jego zadowolenie. Zaufaj mi, poczuj się bezpiecznie, zadbaj o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie, czuj się odprężona/y!

Dział Sprzedaży i Marketingu: Karolina Retkowska - specjalista sprzedaży i marketingu

Karolina Retkowska - specjalista sprzedaży i marketingu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego specjalizująca się w sprzedaży promocji usług oferowanych w newYOU Clinic . Do moich obowiązków należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy oraz aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku naszej kliniki. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu marketingu czy social mediów. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze zadowolenie klienta - wiem, że to co zaproponuje spełni oczekiwanie każdego pacjenta, gdyż w newYOU Clinic mamy najbardziej.

Dział Zarządzania i Administracji

Anna Szczepaniak

właścicielka i Prezes Zarządu newYOU Clinic

Marta Seweryńska

współwłaścicielka newYOU Clinic

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl