Zespół | newYOU Clinic medycyna estetyczna | Zgierz Łódź | 501 125 135

Poznaj Nasz Zespół

Laser czy strzykawka nic nie zdziała bez ręki profesjonalisty.

Każdy jest wyjątkowy i zasługuje na to, co najlepsze. W newYOU Clinic budujemy swoją reputację w oparciu o indywidualne podejście do potrzeb pacjentów, a także najwyższe standardy w zakresie opieki przed i po zabiegowej. Jesteśmy wyposażeni w najnowocześniejsze urządzenia, bo wiemy że tylko dzięki urządzeniom wysokiej klasy i najlepszym specjalistom osiągniemy efekty o których marzą Nasi pacjenci. Każdy człowiek jest piękny a my nie jesteśmy po to aby zmieniać Was tylko po to aby wydobyć i podkreślić to piękno.

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W newYOU Clinic mamy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii . Nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach w Polsce. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko- w newYOU Clinic doskonale wiemy jak go stosować.

Dział medycyny estetycznej : Lekarz medycyny estetycznej

dr Blanka Stefańska-Kornicka

Do naszego grona lekarzy należy Pani doktor Blanka Stefańska-Kornicka. Pani doktor specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz w mezoterapii igłowej. Do dziedziny tej podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dr Blanka Stefańska-Kornicka wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Pani doktor ceni sobie szczegółowe konsultację aby mogła zaproponować najlepszy zabieg dla konkretnego Pacjenta. Do zabiegów podchodzi z niezwykłą sterylnością i dokładnością. Pani doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku lekarsko-dentystycznym oraz studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klienta, dlatego stale pogłębia swoje kompetencje. Prywatnie jest miłośniczką nauki tańca.

Dział kosmetologii : Kosmetolog

Kosmetolog

Kosmetologia estetyczną w naszej klinice zajmuje się wyspecjalizowany kosmetolog z długoletnim doświadczeniem . Różnica między kosmetologiem a kosmetyczką polega przede wszystkim na systemie kształcenia. Kosmetyczką można zostać już po zakończeniu zawodowego kursu albo dwuletniego studium kosmetycznego. W ten sposób otrzymujemy tytuł technika usług kosmetycznych. Kosmetologiem zostaje się z kolei po trzyletnich studiach na uczelni wyższej. Kosmetolog posiada zatem znacznie większy zakres wiedzy.

Kosmetologia to dziedzina, która wyróżnia się tym, że stawia przede wszystkich na praktyczną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu doradztwa. Oznacza to zatem, że kosmetolodzy posiadają fachową, ekspercką wiedzę, którą wykorzystują w swojej codziennej pracy z klientami i klientkami. Szukając zatem pomocy w kwestii pielęgnacji skóry, a także metod leczniczych czy sposobów na zdrowy tryb życia, bądź w zakresie przeprowadzenia leczenia chorób skórnych albo zabiegów inwazyjnych, należy udać się do doświadczonego kosmetologa, który pomoże nam rozwiązać problem i doradzi dalsze postępowanie.

Dział kosmetyczny : Stylistka paznokci

Stylistka paznokci

W newYOU Clinic mamy również perfekcyjną stylistkę paznokci. Stylistka paznokci to inaczej mówiąc manicurzystka – osoba, która zajmuje się pielęgnowaniem i estetyką paznokci dłoni oraz stóp. Dzisiaj najczęściej wykonanie manicure’u nie kończy się na położeniu na nie lakieru – często klientki chcą nosić na swoich paznokciach piękne, ciekawe i przede wszystkim oryginalne wzory, więc manikiurzystka musi temu podołać. To dlatego w tym zawodzie bardzo ważne jest z pewnością jedno – pasja do tego, co się robi i stały rozwój.

Dział masażu i fizjoterapii: Masżystka / fizjoterapeutka

Masażystka / fizjoterapeutka

.

Dział Rejestracji : Recepcjonistka

Recepcjonistka

Od wejścia przywita Was nasza uśmiechnięta recepcjonistka, która mamy nadzieje swoim uśmiechem zarazi Was na wstępie. Poza tym udzieli wszystkich wyczerpujących informacji, zapisze Państwa na wizytę czy opowie o interesujących Was zabiegach czy kosmetykach. Przedstawi pełną ofertę Naszej kliniki. Dzięki niej poczujecie się Państwo zaopiekowani od początku do końca pobytu w klinice. Szeroka wiedza na temat pielęgnacji jak i zdobyte doświadczenie w obsłudze klienta pozwolą jej bardzo dobrze zrozumieć potrzeby pacjenta i pokierować go w odpowiednie ręce jednego z naszych specjalistów.

Dział Sprzedaży i Marketingu : Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu

Karolina Retkowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego specjalizująca się w sprzedaży promocji usług oferowanych w newYOU Clinic . Do obowiązków pani Karoliny należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy oraz aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku naszej kliniki. Pani Karolina stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu marketingu czy social mediów. Na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta - wie, że to co proponuje spełni oczekiwanie każdego pacjenta, gdyż w newYOU Clinic mamy najbardziej nowoczesne lasery i świetnych specjalistów. Prywatnie jest miłośniczką zwierząt oraz spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

Dział Zarządzania i Administracji

Anna Szczepaniak

właścicielka i Prezes Zarządu newYOU Clinic

Marta Seweryńska

współwłaścicielka newYOU Clinic

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl