Stylizacja Paznokci Metodą Żelową Akrylową | Efektowny Manicure

Metoda żelowa/akrylowa

Kto wykonuje zabieg?

stylistka paznokci
kosmetolog

Czas trwania zabiegu

120 min

Wymagana liczba zabiegów

1 zabieg


Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjny manicure ,wypielęgnowana skóra i kształtne i zdrowe paznokcie zapewnią komfort w każdej sytuacji. Zadbamy również o to aby Twoje stopy były piękne i zdrowe.

Czym jest Metoda żelowa/akrylowa i jak długo utrzymuje się efekt?

Metoda żelowa/akrylowa, polega ona między innymi na: przedłużeniu paznokci na tipsie lub położeniu żelu na naturalną płytkę. Paznokcie żelowe/akrylowa są bardzo elastyczne i wytrzymałe. Doskonale sprawdzają się w codziennych warunkach. Żelowe/akrylowe paznokcie mogą mieć formę: french’u, kolorową czy naturalną (różową). Efekt zadbanych paznokci utrzymuje się do 21 dni.


Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną mieć ładne i zadbane paznokcie u rąk i stóp.


Przeciwwskazania

  • grzybica paznokci i okołopaznokciowa
  • drożdżyca w obrębie pola zabiegowego
  • brodawki paznokciowe
  • egzema, stany zapalne, ropne, alergiczne
  • infekcje paznokci i ich okolic
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl