Archiwa Laseroterapia - newYOU Clinic
10 maja, 2022

HARMONY XL PRO – Dye-VL

Fotoodmładzanie Alma Harmony XL Pro Dye-VL to nowoczesny zabieg kosmetologii estetycznej poprawiający wygląd starzejącej się skóry. Zabieg ten polega na naświetlaniu skóry twarzy, dekoltu czy grzbietów rąk specjalnym rodzajem światła lasera.
10 maja, 2022

HARMONY XL PRO – FRESH LIPS

Zabieg Fresh Lips to zabieg odmładzający usta wykonywany przy użyciu Lasera Alma Harmony XL Pro Clear Lift.
10 maja, 2022

Laserowe usuwanie tatuażu

Głowica High Power Q-Switch 1064/532 nm to jeden z elementów nowoczesnej platformy laserowej Alma Harmony PRO służąca do usuwania tatuażu.
10 maja, 2022

HARMONY XL PRO – ClearLift

Laser Harmony XL ClearLift to najbardziej wszechstronny, z dostępnych na rynku, laserowy zabieg odmładzający.
6 kwietnia, 2022

Laserowe zamykanie naczynek i rumienia

Zamykanie naczynek laserem Alma Harmony zalecane jest osobom borykającym się z tzw. pajączkami na twarzy, rumieniem oraz różnego typu przebarwieniami.
17 marca, 2022

Laserowe usuwanie przebarwień

Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia powodującego powstawanie na ciele ciemnych plamek, zwanych przebarwieniami.
17 marca, 2022

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa Soprano Titanium to zabieg trwałego usuwania owłosienia. Działa w taki sposób, że wiązka lasera wnika głęboko w skórę, wytwarzając energię pochłanianą przez barwnik włosa (melaninę).
17 marca, 2022

Laserowe usuwanie rozstępów

Promień lasera dociera do komórek skóry, niszcząc zdegenerowane włókna kolagenowe i elastynowe budujące rozstępy, jednocześnie stymulując komórki skóry do odbudowy włókien prawidłowych.
17 marca, 2022

Laserowe usuwanie blizn

Blizny to zmiany skórne powstałe na skutek głębokiego uszkodzenia lub przerwania ciągłości skóry. Ubytek w skórze właściwej zostaje zastąpiony tkanką łączną włóknistą.
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl