LASER&terapia 2022: Harmony XL Pro - ClearLift - tylko teraz -20% od każdego zabiegu w cenniku - newYOU Clinic

Laserowy lifting twarzy bez okresu rekonwalescencji, odmładzanie, likwidacja przebarwień, poprawa napięcia i gęstości skóry

cena regularna w cenniku, do końca czerwca każdy zabieg -20%

Harmony XL Pro - ClearLift

Laser Alma Harmony XL Pro Clearlift jest wszechstronnym laserem, który działa na skórę ujędrniająco i regenerująco. Zabieg ma działanie laserowego liftingu twarzy – przywraca skórze dawne napięcie i elastyczność, redukuje zmarszczki i bruzdy, a także skutecznie usuwa przebarwienia skóry. Wiązki światła wysyłane w głąb tkanki skórnej na zasadzie krótkich impulsów stymulują skórę do wzmożonych procesów regeneracyjnych, wytwarzania kolagenu, a także produkcji barwnika odpowiedzialnego za powstawanie przebarwień skóry.


Tylko teraz 20% od każdego zabiegu w cenniku!

Promocja obowiązuje do końca czerwca 2022, zapraszamy do kliniki.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl