Archiwa Polecane - newYOU Clinic
23 sierpnia, 2022

Masaż kobido

Masaż twarzy kobido to japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Często mówi się o tym masażu, że to lifting bez skalpela.
23 sierpnia, 2022

Masaż klasyczny pleców/ciała

Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet, stąd ogromne zainteresowanie tą techniką praktycznie na całym świecie. Przede wszystkim masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Masaż klasyczny ma nas nie tylko zrelaksować ale także pobudzić.
7 lipca, 2022

ONDA Deka – redukcja tłuszczu i cellulitu

Onda to nowatorskie urządzenie marki Deka, które redukuje tkankę tłuszczową i cellulit . W newYOU Clinic w Zgierzu możemy Państwu zaprezentować najlepsze sprzęty medycyny estetycznej, a jednym z nich jest właśnie urządzenie Onda, które zdobyło nagrodę ,,Innowacje LNE” przyznaną przez magazyn LNE w 2018 roku. Jest to najnowszy sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową który pozwala na modelowanie sylwetki całkowicie nieinwazyjnie, szybko i wyjątkowo komfortowo dla Pacjenta.
17 marca, 2022

Endermologia Alliance LPG

Endermologia Alliance LPG to w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek.
17 marca, 2022

Laserowe usuwanie przebarwień

Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia powodującego powstawanie na ciele ciemnych plamek, zwanych przebarwieniami.
17 marca, 2022

Dermapen 4.0

Dermapen 4.0 to zabieg ułatwiający dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej oraz pobudzający skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych.
17 marca, 2022

Aquasure H2O – Wodorowe Oczyszczanie twarzy

Wieloetapowe oczyszczanie skóry. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl