Archiwa Masaże i fizjoterapia - newYOU Clinic
23 sierpnia, 2022

Masaż kobido lift plus taping

Masaż twarzy kobido to japoński rytuał piękna prowadzony techniką rozluźniania głębokich mięśni twarzy i ujędrniania skóry. Często mówi się o tym masażu, że to lifting bez skalpela.
23 sierpnia, 2022

Masaż leczniczy pleców/ciała

Masaż może być nie tylko przyjemny, ale i przede wszystkim wskazany dla naszego zdrowia. Warto jednak wiedzieć, że masaż relaksacyjny i leczniczy to dwie, zupełnie odmienne kwestie. Ten drugi nie zawsze będzie odprężający, niekiedy nawet wiąże się z bólem, jednak poprawia komfort życia.
23 sierpnia, 2022

Masaż klasyczny pleców/ciała

Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet, stąd ogromne zainteresowanie tą techniką praktycznie na całym świecie. Przede wszystkim masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Masaż klasyczny ma nas nie tylko zrelaksować ale także pobudzić.
23 sierpnia, 2022

Masaż relaksacyjny pleców/ciała/twarzy

Masaż relaksacyjny jest jedną z form masażu, której głównym celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie.
23 sierpnia, 2022

Masaż kamieniami

Masaż kamieniami to jeden ze sprawdzonych sposób radzenia sobie ze stresem oraz poprawy samopoczucia i ogólnej kondycji, przede wszystkim kondycji psychicznej.
23 sierpnia, 2022

Masaż stóp

Masaż stóp to wielka chwila relaksu. Warto z niego systematycznie korzystać, ponieważ stopy są niezwykle ważną częścią ciała i wyjątkowo narażoną na obciążenie.
23 sierpnia, 2022

Masaż drenujący nóg/ciała

Jest to masaż uciskowy, który zalecany jest szczególnie w czasie tzw. obrzęków limfatycznych. Jego zadaniem jest usprawnienie pracy układu limfatycznego, jak również krwionośnego.
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl