Archiwa Zabiegi pielęgnacyjne twarzy - newYOU Clinic

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy

2 lipca, 2022

Zabieg Emozioni Plus- marka Vagheggi

Emozioni Plus to zabieg , który dba o wzmocnienie bariery ochronnej skóry. Zabezpiecza naczynia włosowate i kontroluje proces utleniania w celu przywrócenia ogólnego komfortu i doskonałego samopoczucia skóry.
2 lipca, 2022

Zabieg Intense – marka Vagheggi

Zabieg Intense przywraca prawidłową komunikację pomiędzy nerwami i fibroblastami, chroniąc komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się, chroni skórę przed zanieczyszczeniami oraz zwalcza skutki cyfrowego starzenia się skóry.
2 lipca, 2022

Zabieg Rehydra – marka Vagheggi

Rehydra to zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry, głównie skierowany do skóry suchej i normalnej, oraz wymagającej dodatkowego nawilżenia.
gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl