Wrzesień miesiącem liftingu twarzy laserem Harmony XL Pro ClearLift - teraz tylko 599 zł (oszczędzasz 200 zł!!!) - newYOU Clinic

Wrzesień miesiącem liftingu twarzy laserem Harmony XL Pro ClearLift

cena regularna 800 zł, do końca sierpnia w cenie 599,00 zł

Laser Harmony XL ClearLift to najbardziej wszechstronny, z dostępnych na rynku, laserowy zabieg odmładzający. Czym jest Harmony XL PRO Clearlift? Laser ClearLift działa na skórę właściwą mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, co skraca czas rekonwalescencji, nie naruszając przy tym naskórka. Uszkadzając skórę, tworzy kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a skóra staje się bardziej jędrna i napięta.


Tylko teraz cena 599,00zł!

Promocja obowiązuje do końca września 2022, zapraszamy do kliniki.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl