Vagheggi® - newYOU Clinic

Vagheggi®

Założona w 1975 roku firma Vagheggi natychmiast stała się wzorcem dla profesjonalnych włoskich kosmetyków. Pierwotnym celem Vagheggi było stworzenie receptur z gwarancją wysokiej skuteczności poprzez połączenie tradycji naturalnych kosmetyków z najnowocześniejszymi technologiami. Zaczynając od skrupulatnego doboru składników, które są wybierane w zależności od ich geograficznego pochodzenia, koncentracji składników aktywnych, sezonowości i metod zbioru.

Filozofia fitokosmetyków Vagheggi opiera się na potędze intuicji, która wyprzedza aktualne trendy, sięga okresu, w którym bycie „eko” nie było jeszcze modne, oraz na spójnej i zdecydowanej realizacji naszej własnej wizji „współczesnej ekologiczności”. Wizja rodziny Cavalcante była jasna i spójna od samego początku. Doprowadziło to do podjęcia decyzji o podążaniu odważną ścieżką, która do dziś obejmuje w 100% produkcję własną: laboratoria badawczo-rozwojowe, magazynowanie składników, produkcja i przechowywanie półproduktów, pakowanie i przechowywanie gotowych produktów.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl