KLAPP® - newYOU Clinic

KLAPP®

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych wyprzedzających swoje czasy. Dla nas „Made in Germany” to obietnica jakości.

Ponad 40 lat doświadczenia oraz ciągłe badania i rozwój nowych zaawansowanych technologicznie składników aktywnych i metod, gwarantują sukces przeprowadzonych terapii. Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do pielęgnacji domowej tworzą konsekwentny i skuteczny program pielęgnacyjny. Gerhard Klapp jest założycielem KLAPP Cosmetics. Uznany na arenie międzynarodowej specjalista od urody i odnowy biologicznej, wizjoner, terapeuta holistyczny i autor książek. Gerhard Klapp nie szczędzi wysiłków, aby zainwestować swoją ugruntowaną wiedzę w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, zabiegów specjalnych i produktów do pielęgnacji skóry. Dlatego zawsze był jednym z prekursorów na rynku kosmetycznym. Jego innowacje obejmują Retinol (witamina A), terapię tlenową, witaminę C i ASA Peel®.

gdpr-image
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies, jak też na przetwarzanie w celach analizy moich zachowań w niniejszej Stronie moich danych osobowych, zapisywanych w tych plikach, pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze Strony przez newYOU Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w 99-100 Kutno, ul. Kasztanowa 28B/22 oraz jego Partnerów. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez kontakt opisany w Polityce Prywatności.
Polityka prywatności

Umów się
na konsultacje

+48 501 125 135

konsultacja@newyou-clinic.pl